KODLARİZE PROJESİ MERKEZ İLÇE KODLAMA ATÖLYESİ ROBOTİK KODLAMA KURSUNA KATILMAYA HAK KAZANAN ÖĞRENCİ LİSTELERİ

SINAV SONUCUNU SORGULAYIN

Öğrencinin T.C. kimlik numarasını yazıp sorgula düğmesine tıklayın.

5. SINIFLAR

SIRA Öğrencinin Adı Soyadı KURUM

Sınıfı

1 EMRE SADIK KAP BOĞAZ ORTAOKULU 5
2 MUHAMMET ATİLLA ÇAKMAKÇI ÇAYKUR ORTAOKULU 5
3 MUHAMMET EREN PEÇE ATATÜRK ORTAOKULU 5
4 MELİKE DEFNE DURSUN BOĞAZ ORTAOKULU 5
5 BERAT İKRA KARAOSMAN BOĞAZ ORTAOKULU 5
6 BERRA ÇELİK BOĞAZ ORTAOKULU 5
7 EDANUR KUK HÜSEYİN YARDIMCI ORTAOKULU 5
8 EYMEN TAŞCİ MEHMET AKİF ERSOY ORTAOKULU 5
9 ÖMER ASAF KÖSE MEHMET AKİF ERSOY ORTAOKULU 5
10 ARDA GÜR REŞADİYE ZİHNİ DERİN ORTAOKULU 5
11 EFSA YAZICI TAŞLIDERE GAZİ ORTAOKULU 5
12 EGEHAN BAŞARAN TAŞLIDERE GAZİ ORTAOKULU 5
13 MERT ALİ DEMİRCİ BOĞAZ ORTAOKULU 5
14 BURAK BAYRAM BOĞAZ ORTAOKULU 5
15 SEMİH ÇINAR KEÇE BOĞAZ ORTAOKULU 5
16 ERTUNÇ PİRİNÇ BOĞAZ ORTAOKULU 5
17 HAFİZE ŞİMŞEK BOĞAZ ORTAOKULU 5
18 EMİNE ERVA ACAR BOĞAZ ORTAOKULU 5
19 BURAK KEREM ÖZÇELİK BOĞAZ ORTAOKULU 5
20 ECE ŞEVVAL TERZİ BOĞAZ ORTAOKULU 5
21 MUHAMMED EREN ÇAKMAK BOĞAZ ORTAOKULU 5
22 BAHADIR ÖZDEMİR HÜSEYİN YARDIMCI ORTAOKULU 5
23 ÜMİT BIYIK HÜSEYİN YARDIMCI ORTAOKULU 5
24 BERRA NİHAL ÖZTÜRK HÜSEYİN YARDIMCI ORTAOKULU 5
25 CEYLİN KAÇARAN MEHMET AKİF ERSOY ORTAOKULU 5
26 AHMET HAKAN YALÇINER MEHMET AKİF ERSOY ORTAOKULU 5
27 NİDA İSKENDEROĞLU MEHMET AKİF ERSOY ORTAOKULU 5
28 EFE KURNAZ MEHMET AKİF ERSOY ORTAOKULU 5
29 HALİM ARDA DURMUŞ ATATÜRK ORTAOKULU 5
30 TUNAHAN GÜNDOĞDU BOĞAZ ORTAOKULU 5
31 AYŞEGÜL YILMAZ BOĞAZ ORTAOKULU 5
32 CANER KAYA BOĞAZ ORTAOKULU 5
33 BEGÜM BAKIR BOĞAZ ORTAOKULU 5
34 MEHMET TALHA KAKŞI ÇAYKUR ORTAOKULU 5
35 FURKAN UNAL ÇAYKUR ORTAOKULU 5
36 EZEL BAYRAK FATİH ORTAOKULU 5
37 MERT SEVİNDİK MEHMET AKİF ERSOY ORTAOKULU 5
38 HASAN BATU ARSLAN MEHMET AKİF ERSOY ORTAOKULU 5
39 ORHANEFE BERBEROĞLU MEHMET AKİF ERSOY ORTAOKULU 5
40 GÖKSEL ÇELİK REŞADİYE ZİHNİ DERİN ORTAOKULU 5

6. SINIFLAR

Sıra Öğrencinin Adı Soyadı Okulu Sınıfı
1 MUHAMMET COŞKUN ÇAYKUR ORTAOKULU 6
2 HÜSEYİN VAHİT KAÇARAN MEHMET AKİF ERSOY ORTAOKULU 6
3 ECRİN DEMİRCİ MEHMET AKİF ERSOY ORTAOKULU 6
4 ÖMER FARUK GÜRLÜK ÇAYKUR ORTAOKULU 6
5 MUHAMMED ÖMER AYHAN MEHMET AKİF ERSOY ORTAOKULU 6
6 SÜMEYYE YAZICI MEHMET AKİF ERSOY ORTAOKULU 6
7 Sefa Sevimli MAHMUT CELALETTİN ÖKTEN İMAM HATİP ORTAOKULU 6
8 EMİRHAN SEMİZ REŞADİYE ZİHNİ DERİN ORTAOKULU 6
9 HAŞİM EMİN TURAN KURTULUŞ ORTAOKULU 6
10 MELİH EMRE ALKAN KURTULUŞ ORTAOKULU 6
11 ESMA GÜL HAZIRLAR TAŞLIDERE GAZİ ORTAOKULU 6
12 UĞUR KÜRTAHMETOĞLU BOĞAZ ORTAOKULU 6
13 YAZEL EYLÜL DENİZ BOĞAZ ORTAOKULU 6
14 EREN SALİH ÖZTÜRK MEHMET AKİF ERSOY ORTAOKULU 6
15 YÜSRA YAMAK MEHMET AKİF ERSOY ORTAOKULU 6
16 AYŞENUR TOPLAOĞLU MEHMET AKİF ERSOY ORTAOKULU 6
17 ARDA GENÇ MEHMET AKİF ERSOY ORTAOKULU 6
18 ZAFER KEMAL KARADENİZ RİZE ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ 6
19 YASİN ŞERİF KAHVECİ HÜSEYİN YARDIMCI ORTAOKULU 6
20 ÖMER BERAT DİLEK ÇAYKUR ORTAOKULU 6
21 ECRİN KARAİBRAHİMOĞLU KURTULUŞ ORTAOKULU 6
22 MELAHAT AYŞEGÜL KAPTAN KURTULUŞ ORTAOKULU 6
23 MUHAMMED BERKE DAĞ BOĞAZ ORTAOKULU 6
24 ASYA TÜRKER BOĞAZ ORTAOKULU 6
25 RÜYA NAZ DEMİRCAN BOĞAZ ORTAOKULU 6
26 MERT OSMAN ŞALCIOĞLU MEHMET AKİF ERSOY ORTAOKULU 6
27 ALİ CAN ÖZMEN TAŞLIDERE GAZİ ORTAOKULU 6
28 RABİA BAŞ MEHMET AKİF ERSOY ORTAOKULU 6
29 EFE İSLAMOĞLU MEHMET AKİF ERSOY ORTAOKULU 6
30 ASAF DORUK GÜR REŞADİYE ZİHNİ DERİN ORTAOKULU 6
31 Hüseyin Büyük MAHMUT CELALETTİN ÖKTEN İMAM HATİP ORTAOKULU 6
32 Ali Berat Tüfekçi MAHMUT CELALETTİN ÖKTEN İMAM HATİP ORTAOKULU 6
33 BASRİHAN ŞAHİN BOĞAZ ORTAOKULU 6
34 MUHAMMED NURİ PALİÇ BOĞAZ ORTAOKULU 6
35 KAĞAN ÇAKICIOĞLU MEHMET AKİF ERSOY ORTAOKULU 6
36 ELİF SU BALIKÇILAR MEHMET AKİF ERSOY ORTAOKULU 6
37 OĞUZHAN KARADERELİ RİZE İMAM HATİP ORTAOKULU 6
38 ESRA KÖZ RİZE İMAM HATİP ORTAOKULU 6
39 ALİ EMİN KARADERELİ HÜSEYİN YARDIMCI ORTAOKULU 6
40 BARIŞ KATİP REŞADİYE ZİHNİ DERİN ORTAOKULU 6

7. SINIFLAR

Sıra Öğrencinin Adı Soyadı Okulu Sınıfı
1 ELİF PARLAK BOĞAZ ORTAOKULU 7
2 YASİN AKIN RİZE İMAM HATİP ORTAOKULU 7
3 BUSENAZ BAKIR KURTULUŞ ORTAOKULU 7
4 MELİH KEREM TÜLÜCE BOĞAZ ORTAOKULU 7
5 MUSTAFA EMRE AŞİT REŞADİYE ZİHNİ DERİN ORTAOKULU 7
6 MERT KAPLANDAR KURTULUŞ ORTAOKULU 7
7 GİZEM MUHACIROĞLU BOĞAZ ORTAOKULU 7
8 OKAN TONK BOĞAZ ORTAOKULU 7
9 İSMAİL HOCAOĞLU BOĞAZ ORTAOKULU 7
10 ALİ AYDIN YILDIZ KURTULUŞ ORTAOKULU 7
11 FUAT KEREM KURNAZ BOĞAZ ORTAOKULU 7
12 DENİZ TOPRAK TOKSOY BOĞAZ ORTAOKULU 7
13 DUHA PAŞA AKTAŞ RİZE İMAM HATİP ORTAOKULU 7
14 KEREM KARALİ RİZE İMAM HATİP ORTAOKULU 7
15 ALİHAN KOÇ RİZE İMAM HATİP ORTAOKULU 7
16 AYŞENAZ ZENGİN MEHMET AKİF ERSOY ORTAOKULU 7
17 ALİ RIZA KÖSE MEHMET AKİF ERSOY ORTAOKULU 7
18 AHMET SELİM TÜFEKÇİ REŞADİYE ZİHNİ DERİN ORTAOKULU 7
19 Hasan Efe Yılmaz MAHMUT CELALETTİN ÖKTEN İMAM HATİP ORTAOKULU 7
20 YUNUS EMRE ÖKSÜZ MEHMET AKİF ERSOY ORTAOKULU 7